Warsztaty z Kamą Nienałtowską

Specjalnie dla Was kolejny raz zaprosiliśmy Kama Nienaltowska DanceUp Kama Nienaltowska.
Poprowadzi warsztaty stretching i kontorsja, podzielone na bloki tematyczne. Warsztaty przygotowane są, w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę na temat anatomii ciała. Łączą w sobie m.in. elementy gimnastyki, tańca, fitnessu, jogi, mongolskiej szkoły cyrkowej i technik rehabilitacyjnych.
Kama Nienałtowska wszechstronnie aktywna, bliskich jest jej wiele dziedzin z zakresu fitness, sportu jak i tańca. Od 30 lat trenuje (m.in. gimnastykę artystyczna, balet, modern, body movement), od kilkunastu lat uczy i organizuje warsztaty. Specjalizuje się przede wszystkim w stretchingu i kontorsji, propagowaniu bezpiecznych i efektywnych technik zwiększania mobilności w każdym wieku, ze szczególnym uwzględnieniem zasad biomechaniki. Ponadto uczy tańców latynoskich (salsa, bachata, cha cha cha) oraz trenuje pole dance, w który wplata elementy jazzu i baletu. Na zajęciach prowadzonych przez Kamę nie tylko ćwiczymy, ale także dowiadujemy się, jak funkcjonuje nasz organizm, jak słuchać i pracować w zgodzie z własnym ciałem. Uczymy jak rozciągać się dbając o bezpieczeństwo i zdrowie stawów i kręgosłupa. Rozciągamy mięśnie, ścięgna, poprawiamy nawilżenie stawów, wzmacniamy kondycję i udowadniamy sobie, że możemy więcej. Widoczne rezultaty, to najlepsza możliwa satysfakcja.

SOBOTA 2 marca
I blok – LEG STRETCH godz. 14:00 – 15:30 zajęcia skupiające się na rozciąganiu nóg, poprzedzone rozgrzewką z elementami rozciągającymi ogólnie. Łączą w sobie elementy zaczerpnięte
z gimnastyki, tańca, fitnessu, jogi i prostych technik fizjoterapeutycznych. Dowiemy się na co zwrócić uwagę, żeby bezpiecznie i efektywnie pogłębiać zakresy otwarcia bioder
i rozciągać mięśnie. Na zajęciach może pojawić się kilka ćwiczeń angażujących kręgosłup. Zajęcia dla wszystkich, na każdym poziomie zaawansowania.

II blok – BACK STRETCH 15:45 – 17:15 Zajęcia przygotowane tak,
aby głównie uwagę poświęcić rozciąganiu kręgosłupa, poprzedzone rozgrzewką z elementami rozciągającymi ogólnie. Łączą w sobie elementy zaczerpnięte z gimnastyki, tańca, fitnessu, jogi i prostych technik fizjoterapeutycznych. Uczymy się jak bezpiecznie pogłębiać gięcie kręgosłupa na całej długości. Na zajęciach może pojawić się kilka ćwiczeń dotyczących rozciągania nóg. Zajęcia dla wszystkich, na każdym poziomie zaawansowania.

III blok – CHOREO STRETCH 17:30 – 19:00 Zajęcia przygotowane zostały tak, aby poświęcić podobną uwagę rozciąganiu nóg i kręgosłupa oraz wykorzystać zdobytą wiedzę w nauce elementów gimnastycznych. Rozpoczynają się rozgrzewką z elementami rozciągającymi ogólnie. Na zajęciach oprócz ćwiczeń rozciągających uczymy się choreografii, która powstaje z połączenia sekwencji figur i ruchów, jakie wcześniej omawialiśmy na zajęciach. Zajęcia polecane są dla osób od poziomu średniozaawansowanego do przedprofesjonalnego.

NIEDZIELA 3 marca
ACRO STRETCH 10:00 – 11:30 – Zajęcia przygotowane zostały tak, aby poświęcić podobną uwagę rozciąganiu nóg i kręgosłupa oraz wykorzystać zdobytą wiedzę w nauce elementów akrobatycznych/gimnastycznych. Rozpoczynają się rozgrzewką z elementami rozciągającymi ogólnie. Na zajęciach oprócz tradycyjnych ćwiczeń rozciągających pojawiają się elementy akrobatyki i gimnastyki wymagające gibkości. Uczymy się jak robić mostek ze stania, poznajemy prawidłowe pozycje przy staniu na głowie/przedramionach/rękach. Jeśli czujecie się na siłach, próbujemy przejść w przód/ w tył. Pracujemy też w parach nad ćwiczeniami typowo rozciągającymi, ale z wykorzystaniem mniej popularnych pozycji. Zajęcia polecane są dla osób od poziomu średniozaawansowanego do przedprofesjonalnego.

1 BLOK 100 zł
ZAJĘCIA INDYWIDUALNE Z KAMĄ, START 11:45, koszt do ustalenia indywidualnie.

Rezerwację miejsca potwierdza wpłata należności za warsztaty w ciągu 72 godzin od zapisu. Wpłaty będą zwracane tylko w przypadku odwołania warsztatu przez organizatora.
Organizator ma prawo do dokonania zmian w grafiku lub odwołania warsztatu- w takim przypadku informowane będą wszystkie osoby, których zmiana będzie dotyczyć.
Ilość miejsc jest ograniczona, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Koszt 1 bloku w dniu warsztatów 130 zł.

Aby zapisać się na warsztaty, należy wykonać przelew na nr konta 91 1140 2004 0000 3302 7594 7476 podając w tytule nazwę warsztatu. Można zapisać się osobiście w recepcji Studia, ul. Karola Miarki 2 Piekary Śląskie. W razie pytań prosimy o telefon 502 772 942.