Joga z dźwiękiem mis tybetańskich i gongu w Jagoda Fitness

Praktyka jogi w ujęciu holistycznym tym razem będzie kierowała swoją uwagę na klatkę piersiową, ramiona, barki, ręce, dłonie, szyję, gardło. Te części ciała, które sprzyjają swobodnej komunikacji zarówno ze sobą samym, jak i z innymi. Można by rzec: „weź głęboki oddech, aby to, co wypowiadasz, niosło inspirację, budowało porozumienie, wprowadzało lekkość i swobodę ”. Wraz z wydechem rozpuszczasz potrzebę kontrolowania i hamowania tego, co chce wypłynąć na powierzchnię. Wypowiedziane słowo może zarówno budować, jak i burzyć: jedno i drugie jest potrzebne. Tak samo, jak w przypadku dźwięków, zarówno wysokie jak i niskie tony mają swoją jakość. I tym razem będę sięgać po różne metody i techniki, które pozwolą na rozluźnienie, zmiękczenie i wypełnienie ciała oddechem i energią. Będzie nam towarzyszyć: uważność, obecność, oddech, aktywność„ wewnętrzny uśmiech” i medytacja z mantrą. Będziemy w stałym kontakcie ze sobą, z wrażeniami, jakie płyną z ciała, w strumieniu własnego oddechu, a wszystko w przestrzeni swobodnego przepływu. Kiedy pozwalamy sobie na całkowitą swobodę i naturalny przepływ wszystkiego, co się pojawia, efekt może nas zaskoczyć. Bo wszystko czego szukamy, jest zawsze w naszej własnej przestrzeni.

Po praktyce zapraszamy….

Na zanurzenie się w transformujących dźwiękach gongu i mis tybetańskich. Bogata różnorodność tonów tych instrumentów wzajemnie się przenika i dopełnia, wprowadzając uczucie głębokiego spokoju i rozluźnienia. Pełne napięcia ciało, otulone subtelnymi wibracjami, pozbywa się nagromadzonych napięć i blokad oraz uruchamia naturalny proces samoleczenia. Będąc w pogłębionym stanie relaksacji, doświadczamy uspokojenia myśli i emocji, otwierając sobie drzwi do głębszego doświadczenia siebie i swojej mocy.

Dźwięki gongów i mis pomagają również przy takich dolegliwościach, jak: napięciowe bóle głowy, migreny, bolesne miesiączki, problemy z zatokami, nawracające infekcje, wszelkie problemy zdrowotne wywołane stresem, zaburzenia układu nerwowego (depresje, stany lękowe, nadpobudliwość, nerwice).

Po koncercie poczujemy spokój i wewnętrzną harmonię. Będziemy otwarci na nowe, inspirujące nas działania i pełni pozytywnej energii.

W trakcie koncertu leżymy na karimatach. Konieczne jest również przykrycie ciała kocem, ponieważ w trakcie mogą się pojawić zmienne odczucia termiczne. Na koncert proszę zabrać wygodne, luźne i ciepłe ubranie oraz ciepłe skarpety. Ewentualnie dodatkowo polecamy, małą poduszkę i koc. Po kąpieli w dźwięku mis warto pić dużo płynów, aby wspomóc proces oczyszczania jaki uaktywniają te instrumenty.

Kiedy: 18 maja (sobota) 17:00- 20:00
Gdzie: Jagoda Fitness, ul Karola Miarki 2 Piekary Śląskie
Inwestycja: 70 zł

Zapraszamy!!

Hari om

Zapisy:

Iwona – 790 280 405
Kasia – 790 206 470

Recepcja – 502 772 942